Zetten 50 meter hout beton schutting.
Nadat de bewoners zelf de oude schutting hadden verwijderd rondom hun tuin en het stuk tussen hun buren mochten wij met veel plezier hier een nieuwe voor terug plaatsen.
als materialen zijn gebruikt beton paal van 2.70 lang en betonnen onderplaat van 25 cm hoog en grenen schermen van 180x180
Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Blog.
Nadat wij in 2017 waren gevraagd door de bewoners om een offerte uit te brengen voor de achter tuin en het werk hadden toegewezen hebben gekregen en dit ter alle tevredenheid te hebben uitgevoerd moch... lees verder »
Wij werden gevraagd om het grondwerk te willen doen voorafgaand aan het te plaatsen content staal. Na het uit te voeren van het grondwerk hebben wij assistentie verleend met het plaatsen. Er zijn twee... lees verder »
Voor bedrijven, particulieren en verenigingen van eigenaren (VVE's) maaien wij periodiek de grasvelden
Vakkundige sloopwerkzaamheden en afvoer van puin en materialen. Een oplossing voor elke situatie!